t-shirt i polo

Koszulki polo robocze

Zapraszamy do składania zamówień na koszulki polo robocze. Są to praktyczne i wygodne koszulki z estetycznym kołnierzykiem idealne do pracy latem oraz przy zadaniach, które nie wymagają zastosowania wzmocnionych kombinezonów ochronnych. Robocze koszulki polo w naszej ofercie uszyte są w 100% z naturalnej bawełny, która jest bardzo przewiewna, a dzięki temu oddychająca. Ubrania z bawełny znakomicie wentylują skórę oraz chronią ją przed przegrzaniem.

Koszulki polo to odzież, w której pracownikom będzie wygodnie nawet podczas wielogodzinnej pracy. Gramatura 200 g/m2 zapewnia wysoką jakość tkaniny, które nie kurczy się w praniu przy zastosowaniu standardowego programu do prania odzieży bawełnianej. Koszulki polo dla pracowników można zamówić w wielu kolorach dopasowanych do barw używanych w identyfikacji wizualnej danej firmy czy zakładu pracy.

T-shirt robocze

W naszym sklepie dostępne są ponadto bawełniane koszulki T-shirt robocze o kilku gramaturach od 150 do 190 g/m2. Tego typu odzież jest uniwersalnym produktem dla pracowników różnych branż, zwłaszcza zaś pracowników hal produkcyjnych, serwisów czy magazynów. Dostępne w naszej ofercie koszulki uszyte są z wysokogatunkowej bawełny wygodnej i przyjemnej dla skóry. Koszulki T-shirt możecie zamówić w wielu kolorach do wyboru, między innymi żółtym, czarnym, zielonym, kilku odcieniach niebieskiego czy białym. Przy większych zamówieniach oferujemy bardzo atrakcyjny cennik, które nie uszczupli znacznie budżetu zakładu przeznaczonego na odzież roboczą.

Koszulki polo

Koszulki polo wykonane z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 200/m2

Zapytaj o produkt

Koszulki

KOSZULKI
Koszulki z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 150 lub 190 m/2

Zapytaj o produkt